Yetenek Yönetimi

TTI Success Insights seti nihai kurumsal gelişim araç kitidir. Dünya üzerindeki ilk “çok bilimli” ölçme ve değerlendirme araçlarını yaratan şirket olarak, sunduğumuz ürünler insanlara kişisel ya da profesyonel hayatlarında seçimler yaparken, kendilerini geliştirirken ya da yönetirken daha derin, zengin ve daha bütünlüklü bir kavrayış sunar.

 

 

ANALİZ ARAÇLARI-3600

On-line panel üzerinde yapılan değerlendirmelerden gelen veriler, hem kişi, hem takım bazında hazırlanabilen ayrıntılı raporlara dönüştürülür. Raporların oluşmasının ardından bireysel geribildirim seansları gerçekleştirilir ve kişiye özel Geribildirim Raporu hazırlanır...

Süereç sonunda, 3600 değerlendirme raporları, geribidirim raporları ve yönetim raporu insan kaynakları ile paylaşılır. Bu rapor vasıtasıyla, birey/ekip/kurum bazında gelişim planlarının belirlenmesi ve kurum tarafından takip edilmesi sağlanır.

 

ANALİZ ARAÇLARI-7200

On-line panel üzerinde yapılan değerlendirme-
lerden gelen veriler bir önceki sene 3600 değerlendirmesi ile karşılaştırılır; hem kişi, hem takım bazında hazırlanabilen ayrıntılı raporlara dönüştürülür.Raporların oluşmasının ardından bireysel geribildirim seansları gerçekleştirilir ve kişiye özel Geribildirim Raporu hazırlanır...

Süereç sonunda, 7200 değerlendirme raporları, geribidirim raporları ve yönetim raporu insan kaynakları ile paylaşılır. Bu rapor vasıtasıyla, birey/ekip/kurum bazında gelişim planlarının belirlenmesi ve kurum tarafından takip edilmesi sağlanır.